Meslek Yüksekokulu
İçinde bulunduğumuz yirmi birinci yüzyılda ülkelerin gelişme ve kalkınmasının temelini bilgi, beceri ve iş alışkanlıklarına sahip nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi oluşturmaktadır. Bu nedenle dünyada olduğu gibi ülkemizde de meslek yüksekokulları büyük önem taşımaktadır.
Ayrıca mevcut programlarımız, değişen ihtiyaçlar doğrultusunda "Eğitimde Program Geliştirme" tekniğine göre sürekli geliştirilip dinamik tutulmakta; ortaya çıkan ihtiyaçlara göre de yeni programlar açılmaktadır. Uygulamaya ve girişimciliğe verdiği önemle, “iş arayan değil, aranan nitelikli kişiler” yetiştiren Yüksekokulumuz, bilgi, beceri ve donanımları sayesinde aranan ve kendi alanlarında rahatlıkla iş bulabilen her bir mezunuyla gurur duymaktadır.
Bölümler
Büro Hizmetleri ve Sekreterlik
Bilgisayar Teknolojileri
Bitkisel ve Hayvansal Üretim
El Sanatları
Elektronik ve Otomasyon
Elektrik ve Enerji
Finans, Bankacılık ve Sigortacılık
Makine ve Metal Teknolojileri
Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri
Mülkiye Koruma ve Güvenlik
Seyahat, Turizm ve Eğlence Hizmetleri
Tasarım
Ulaştırma Hizmetleri
Çevre Koruma Teknolojileri
İnşaat
Yönetim ve Organizasyon